I LINDUR PËR TË ULUR

Cfare ne ofrojme

Fokusimi në R&D dhe prodhimin e mobiljeve për zyrë

Karrige rrjetë

01

Karrige rrjetë

Shiko më shumë
Karrige lëkure

02

Karrige lëkure

Shiko më shumë
Karrige e trajnimit

03

Karrige e trajnimit

Shiko më shumë
Divan

04

Divan

Shiko më shumë
Karrige e kohës së lirë

05

Karrige e kohës së lirë

Shiko më shumë
Kryetari i auditorit

06

Kryetari i auditorit

Shiko më shumë

Kush Jemi Ne

Foshan Sitzone Furniture Co., Ltd.

Foshan Sitzone Furniture Co., Ltd. u themelua më 11 nëntor 2009 me seli të vendosur në Longjiang Town, Shunde District, i cili njihet si Kinez Top 1 Furniture Town.Është një ndërmarrje moderne e sediljeve zyre e integruar R&D, prodhim dhe shitje, për të ofruar zgjidhje dhe shërbime profesionale për sistemin global të zyrave.

 

Shiko më shumë
  • Bazat e prodhimit

  • Marka

  • Zyrat e Brendshme

  • Vendet dhe Rajonet

  • Milion

    Miliona Prodhime Vjetore

  • +

    Klientë globalë

pse na zgjodhet ne

Kapacitet i fortë prodhues
Dizajn Global dhe Fuqia R&D
Kontroll i rreptë i cilësisë

Kapacitet i fortë prodhues

Duke mbuluar një sipërfaqe totale prej 410,000 m2, 3 bazat e prodhimit të gjelbër të 8 fabrikave moderne kanë një prodhim vjetor prej 5 milionë copë.

Shiko më shumë

Dizajn Global dhe Fuqia R&D

Ne kemi bashkëpunim strategjik afatgjatë me ekipe të shkëlqyera të projektimit brenda dhe jashtë vendit, dhe kemi ngritur një qendër profesionale R&D.

Shiko më shumë

Kontroll i rreptë i cilësisë

Me laboratorët kombëtarë të certifikimit CNAS & CMA, ne kemi mbi 100 grupe pajisjesh testimi për të siguruar cilësinë e produktit përpara dorëzimit.

Shiko më shumë

LAJME

Halloween Countdown |Çfarë lloj fantazmë jeni ju?

2023

Halloween Countdown |Çfarë lloj fantazmë jeni ju?

01 Ghost jashtë orarit Ose duke punuar jashtë orarit ose në rrugë për të punuar jashtë orarit Mbështetës i dyfishtë dhe mbështetje lumbare adaptive, duke lehtësuar presionin në belin tuaj, duke ndezur frymëzim 02 Night Ghost Active gjatë ...

Shiko më shumë
JE RASTI |Hapësirë ​​zyrash të përziera

2023

JE RASTI |Hapësirë ​​zyrash të përziera

01 Plotësimi i nevojave të zyrës me cilësi të lartë të elitave bashkëkohore Konsiderimi i thellë i stilistëve gjermanë për nevojat e grupeve elitare, duke arritur një estetikë të hijshme, duke u kujdesur gjithashtu për multifunksionalitetin, dhe dizajni i tyre i hollë i produktit ka marrë...

Shiko më shumë
CH-529 |Lehtësimi i stresit në çdo kohë, kudo

2023

CH-529 |Lehtësimi i stresit në çdo kohë, kudo

Çdo ditë, ata bërtasin "shtrirë në banesë", por vazhdojnë të punojnë me zell.Ky është realiteti më i vërtetë për çdo person që punon, duke i lejuar përpjekjeve të kenë edhe një ndjenjë relaksi, duke u bërë linja e fundit e mbrojtjes për lehtësimin e stresit të çdo...

Shiko më shumë
Zbritje e karrigeve të zyrës të së Premtes së Zezë – Zbritje deri në 8%!

2023

Zbritje e karrigeve të zyrës të së Premtes së Zezë – Zbritje deri në 8%!

Një karrige më e mirë bën ndryshimin.Mos kërkoni më tej!Zbritja jonë e të Premtes së Zezë është aktive, duke ofruar zbritje deri në 8% në gamën tonë të karrigeve të zyrës.Ja pse duhet të na zgjidhni ne: 1. Modele ergonomike për të reduktuar shqetësimin dhe për të rritur produktivitetin.2. Material premium...

Shiko më shumë
CH-522 |Komunikim fleksibël, bashkëpunim efikas

2023

CH-522 |Komunikim fleksibël, bashkëpunim efikas

Jemi pothuajse të pandashëm nga vendet tona gjatë gjithë ditës.Ulemi në punë, ulemi në makinë, ulemi në darkë, ulemi në pushim.Ajo që është edhe më e vështirë është të ulesh për një seancë stërvitore në ditë dhe një stërvitje në ditë.Si t'i bëjmë të gjithë më fleksibël për të negociuar ...

Shiko më shumë