Pyetjet e shpeshta

FAQ

PYETJE TË SHPESHTA

Cili është avantazhi juaj?

Ne jemi një fabrikë me 10 vjet përvojë në prodhim.

Ne kemi një ekip të fortë QC dhe ekip R&D.

 

Çfarë është MOQ?

Porosia e vogël mund të pranohet, sasia minimale e porosisë është 1pc/artikull

Po në lidhje me kohën tuaj të dorëzimit?

12 ditë për kontejnerin 20 ft dhe 14 ditë për kontejnerin 40'HQ pas depozitimit të 30%.

Po në lidhje me afatin e pagesës?

T/T paraprakisht (30% depozitë para prodhimit, 70% bilanci para dërgesës)

A mund të pranoni porosi OEM?

po

Mund të ofroni mostra?

Mostra mund të ofrohet brenda 7 ditëve, baza e çmimit në çmimin normal FOB.

A mund të përdorim logon tonë?

Po, etiketa prej pëlhure e logos së klientit mund të qepet në çdo karrige.

A mund të vizitoj fabrikën tuaj?

Mirësevini ngrohtësisht në fabrikën tonë në Foshan, kontakti me ne paraprakisht do të vlerësohet.

Cila është garancia juaj?

Garancia jonë është 3 vjet.