CH-178A |Извршен мрежен стол со висок квалитет

Краток опис:


 • FOB Цена:Испратете е-пошта за да ја добиете најновата цена
 • MOQ:Е-пошта за да го добиете најновиот MOQ
 • Производствен капацитет:300.000 Парчиња месечно
 • Пристаниште:Шенжен
 • Услови на плаќање:L/C, D/A, D/P, T/T
 • МОДЕЛ БР.:CH-178A
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  企业微信截图_16971669326168

  Дизајнот е инспириран од музичката партитура, музиката секогаш може да ја излечи човечката душа.Дизајнерите ќе бидат музички елементи споени со моделирање на лумбална потпора, со едноставен дизајн за да напишат прекрасна животна увертира, со прекрасно и удобно држење за да ја залечат работата на уморното тело и ум, за да го задржат персоналот цел ден за здравствена канцеларија.Со прилагодување на лумбалната потпора, може да даде многу силна потпора на половината и подобро да одговара на кривата на човечкиот рбет.

  01 Прилагодлив потпирач за глава, удобна поддршка
  Потпирачот за глава се крева нагоре и надолу за да ги задоволи потребите на луѓето со различна висина, а површината на потпирачот за глава има одредена заобленост, што може да ја задржи кривата на цервикалниот 'рбет на човечкото тело и потпирачот за глава совршено да се вклопи.

  企业微信截图_16971671608421

  02 Мрежа со висока густина, дише и удобна
  Шифрирање на мрежна текстура, флексибилно враќање, силна поддршка, удобно и дише, ја забрзува емисијата на топлина на телото, ја намалува температурата на телото, дише и лади.

  企业微信截图_16971671821487

  03 Механизам за заклучување на самото место, навалување со еден клуч
  Усвојувајќи го механизмот за заклучување на самото место, може да се заклучи со еден клуч, навалувањето е безбедно и брзо и ги задоволува потребите на потрошувачите со заклучување под различни агли на навалување.

  企业微信截图_16971672002876

  04 Памучна перница за обликување со висока еластичност, издржливо седење
  Направено од пена за мувла, стабилна големина, добра еластичност, без деформации и стареење, издржливи и издржливи, ја зголемуваат циркулацијата на воздухот, го забрзуваат ширењето на топлината, го одржуваат задникот сув и удобен, а не затнат.

  企业微信截图_16971672231139 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ни ја вашата порака:

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

  Поврзани производи