за нас

Foshan SitZone Мебел копродукции, Ltd е основана во 2009 година, е производител на мебел од областа на канцелариски столови и дивани.

Компанијата се вкоренети во Кина мебел и материјал клучен град --- Longjiang, Shunde, Со тоа што употребата на локалните суровини и човечки ресурси, предност, нашата компанија се фокусира на канцелариски стол на кој ние се највештите во. Врз основа на професионални духот на стремеж за совршенство и добар клиент-основно став на услугата, имаме воспоставено добра репутација во истата индустрија, и очигледно имаат конкурентна предност во однос на ефикасноста на цена на производот.

Од Компанијата е основана, Sitzone рапидно расте без разлика дали тоа е во аспект на капацитет за производство или таленти. Под премисата на строго контрола на квалитетот. Ние нудиме на нашите клиенти со совршена по продажба на услуги. Во исто време, ние ќе продолжиме да се развие дизајн поле, за да се донесат свежи креативност и виталност на нашите производи.

SitZone мебел ќе продолжат да се придржуваат кон концептот на управување на водење движам, искрен сервис, со цел да се услуга за нашите секој клиент и соработка partner.We добредојде пријатели од дома и во целиот свет да ја посетите и да дискутираат со нас.Ние нетрпение очекуваме да се воспостави долгорочна взаемна корист и искрена и среќен соработка со вас!
Поврзете се

Дај ни извик
Земете мејл ажурирања
WhatsApp Онлајн Chat!