CH-220A |Karrige e personelit me shpinë të lartë

Përshkrim i shkurtër:


 • Çmimi FOB:Dërgo email për të marrë çmimin më të fundit
 • MOQ:Email për të marrë MOQ më të fundit
 • Kapaciteti i prodhimit:300,000 copë në muaj
 • Porti:Shenzhen
 • Kushtet e pagesës:L/C, D/A, D/P, T/T
 • Materiali:Mbrapa najloni, mbulesë rrjetë
 • Mbështetësja e kokës:E rregullueshme në lartësi
 • Mbështetëse krahu:E rregulluar
 • Mekanizmi:Ngjitje normale
 • Baza:Najloni
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  推广CH-220 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Produkte të ngjashme